“Mała książka-wielki człowiek” – czyli statystyczne okruszki

Dobiega końca kolejna edycja wspaniałego programu “Mała książka – wielki człowiek”. Nim złożymy kolejny wniosek o ponowne uczestnictwo naszej biblioteki w tym jakże ważnym dla naszych najmłodszych projekcie, przedstawiamy Wam garść statystycznych okruszków.

W edycji 2021/2022 od września 2021 roku do 25 kwietnia 2022 roku:

• wydałyśmy 24 wyprawki czytelnicze;
  • do biblioteki zapisało się 19 nowych Czytelników – Gratulujemy 🙂
  • wydałyśmy ekstra 5 wyprawek dla zapisanych już Czytelników – czy wiecie, że ta wspaniała PIĄTKA była naszymi Czytelnikami w wieku 2 lat 🙂
  • wydałyśmy 20 dyplomów dla najaktywniejszych Czytelników – jesteście fantastyczni 🙂

W zamian otrzymałyśmy moc uśmiechów, za które bardzo gorąco dziękujemy 🙂

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców, którzy świadomi roli, jaką odgrywa książka w życiu najmłodszych dzieci, w pogodę i niepogodę odwiedzali naszą bibliotekę ze swymi Pociechami. Jeszcze raz dziękujemy!

Oczywiście projekt realizujemy nadal – mamy jeszcze kilka wyprawek czytelniczych.